Darujte svým nejbližším dárkovou vstupenku na výstavu POKLAD INKŮ

Darujte tuto vstupenku svým blízkým a prožijte dobrodružnou cestu za krásami i tajemstvím zlatého pokladu i celého jihoamerického kontinentu společně.

  • dárková vstupenka dětská  - 200 Kč

  • dárková vstupenka dospělá  - 350Kč

  • dárková vstupenka rodinná - 900Kč

Zakoupením Dárkové vstupenky získáváte přednostní vstup na výstavu od neděle do pátku, do 2.2. a do 1.3.* (platnost vstupenky je vždy uvedena na vstupence), bez nutnosti časové rezervace jako je to u běžných vstupenek. Tato vstupenka vám tedy nejen ulehčí plánování, kdy na výstavu přijdete, ale zároveň je skvělým tipem na originální dárek.

 

Odhalte největší zlatý poklad světa, projděte se pod Sluneční branou u jezera Titicaca, obdivujte bájné Machu Picchu, uvěřte magii prastarých rituálů a zlatých bohů, kteří stvořili tento svět. Staňte se jedním z dávných vládců Incké říše, vstupte do dějin Jižní Ameriky dávno před Kryštofem Kolumbem. 

 

Dárkové vstupenky je možno zakoupit v předprodeji ZDE nebo přímo na pokladně výstavy v Pavilonu C.

* Prodej dárkových vstupenek s platností do 2.2.2020 byl ukončen, právě probíhá prodej dárkových vstupenek s platností do 1.3.2020.

Snímek obrazovky 2020-01-07 v 12.51.29.

Platnost vstupenky je omezena pouze do data uvedeného na vstupence, každý den do 18:30 mimo sobot, vstupenka je nepřenosná na jiné datum z kapacitních důvodů.